Wybór wykonawcy

domy energooszczędne warszawa

Jeśli podjąłeś decyzje o budowie swojego domu i teraz szukasz partnera, który pomógłby Ci w realizacji Twojego marzenia - jesteś we właściwym miejscu, ponieważ ludzie poszukujący najlepszej jakości są odbiorcami naszych usług.

Ile trwa budowa?

sprawdzona ekipa budowlana warszawa

Budowa domu z firma DoppelHaus do stanu "pod klucz" trwa jedynie pół roku, co oznacza, ze zaczyna się i kończy w ciągu jednego sezonu budowlanego. Od początku do końca wznoszeniem Twojego domu zajmują się najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach.

Etapy

projekty bliźniaków pruszków

Proces budowlany podzielony jest na parę etapów. Etapy trwają zwykle kilka tygodni. Po zakończeniu każdego z nich następuje odbiór wykonanych robot i rozliczenie. O zakresie i rodzaju robot zleconych firmie DoppelHaus decyduje inwestor.

Nadzór

budowa domów mazowieckie

Postępy na budowie są na bieżąco nadzorowane przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Na naszych budowach nie ma miejsca na odstępstwa od prawideł sztuki budowlanej. Wszystkie ważniejsze etapy budowy znajdują odzwierciedlenie we wpisach do dokumentacji wymaganej prawem.

Dodatkowe korzyści

budowa domów pruszków

Na życzenie pomagamy także w załatwianiu formalności związanych z przygotowaniem działki do budowy domu. Dbamy o porządek na placu budowy w trakcie i po jej zakończeniu. Podczas budowy jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie inwestorów oraz wyrozumiali dla zmian, które zdarzają się w trakcie procesu budowlanego.

Gwarancja jakości

deweloper pruszków

Budujemy z porządnych materiałów osiągając zamierzony efekt – trwałe i ładne domy, wykonane z dbałością o detal i charakteryzujące się niskimi kosztami późniejszej eksploatacji. Napisz do nas na adres budowa@doppelhaus.pl, a przedstawimy Ci szczegółową i konkurencyjną ofertę!